Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku
Další informace

Kontakt a adresa

Jan Holata

Průvodce etiketou a společenským chováním

Email:info@kurzy-etikety.cz

Kurzy etikety

Ve Stromovce 715/6
500 11 Hradec Králové

IČ:25943642
DIČ:CZ25943642

Společnost Holata s.r.o. zapsaná v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 16599.

Jan Holata

Průvodce etiketou a společenským chováním

Absolvent střední hotelové školy Poděbrady, obor hotelový provoz.

Zkušenosti v oboru gastronomie a hotelnictví sbíral v prvotřídních podnicích jak v České republice, tak v zahraničí.

Mezi nejvýznamnější z nich patří pracovní stáž v prestižním hotelu Residenz Heinz Winkler v Aschau (Německo), který se již tradičně několik let úspěšně umísťuje na předních příčkách v hodnocení evropských hotelů Relais & Chateaux (21krát oceněn Michelinsku hvězdou, 10krát Five Star Diamond Award).

Se svými více jak desetiletými zkušenostmi s pořádáním a spoluorganizováním společenských událostí včetně státních návštěv na Pražském hradě, zámku v Lánech a posléze jako provozní manager a event coordinator hotelu Pyramida Praha se od roku 2009 věnuje lektorské činnosti a klientům napomáhá osvojovat pravidla společenského chování, každodenní kontaktní situace, etiketu oblékání a v neposlední řadě též etiketu stolování.

Jan Holata - průvodce etiketou
Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou Kurzy Etikety - Jan Holata - průvodce etiketou

Kontaktní formulář

Mapa

info@kurzy-etikety.cz